0Shares

Sulmuesi i Arsenalit, Nicklas Bendtner, nuk do të luajë më për trajnerin e Juventusit, Antonio Conte.

Danezi është i huazuar te Juventusi deri në fund të sezonit dhe është duke u rikuperuar nga lëndimi në ijë.

Por, Gazzetta dello Sport shkruan se Conte nuk do ta mendojë zgjidhjen e Bendtner edhe kur ai të rikthehet nga lëndimi, pasi është ndarë i zhgënjyer pas arrestimit të tij në Danimarkë për vozitje në gjendje të dehur.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)