0Shares

Pasi “reklamoi” të pasmet e saj në një varg fotografish, Shkëndije Mujaj duket se ka vendosur të na e tregojë një pasuri tjetër të saj.

Këngëtarja kosovare tash ka vendosur të tregojë “elasticitetin” e barkut të saj përmes një kërcimi oriental.

Shkëndija ditë më parë ka postuar në YouTube një video ku ajo duket duke bërë “belly dansing”, që sigurisht se do të mahnitë edhe një herë admiruesit e saj. Më shumë se fjalët flet videoja në vazhdim.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)