0Shares

Moment i vështirë për të, por jo për të pranishmit përreth saj.

Bella Hadid për pak tregoi më shumë seç duhet ndërkohë që po hipte në makinën e saj pas një darke në një nga restorantet e Londrës.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video) Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video)

Bukuroshja 20 vjeçare kishte një fund shumë të shkurtër që nuk i lejonte lëvizje apo hapje të tëpruara të këmbëve, por ajo duket se e kishte harruar diçka të tillë.

Të gjithë sytë ishin tek ajo ndërkohë që po rehatohej në makinë, me shpresën që të shihnin diçka më shumë se thjesht getat e saj seksi. Ndoshta do të kenë më shumë fat herën tjetër. /inTV/Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)