0Shares

Presidenti i PSG-së, Nasser Al-Khelaifi, ka konfirmuar planet për t’i dhënë David Beckham një marrëveshje të re.

Ish-mesfushori i Manchester United ka kontratë me skuadrën franceze deri në fund të sezonit, por mund ta vazhdojë atë.

“Transferimi i David ishte një prej vendimeve më të mira të mia. Si njeri, lojtar, ambasador, ai është i jashtëzakonshëm. Çdokush e pëlqen atë”.

“Ne do të bisedojmë me të. Çfarëdo të jetë vendimi i tij, ne do ta mbështesim David. Ai është shumë i lumtur në Paris. Sinqerisht, ne duam ta mbajmë atë me ne edhe sezonin e ardhshëm”, ka thënë Al-Khelaifi. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)