0Shares

Trajneri i Paris Saint-Germain, Carlo Ancelotti, e ka shtyrë debutimin e mesfushorit veteran David Beckham, për të cilin ka thënë se nuk do të luajë në takimin ndaj Sochaux.

Anglezi 37-vjeçar u transferua në kryeqytetin francez në afatin e janarit nga LA Galaxy, mirëpo strategu italian thotë se ai ende nuk është i përgatitur fizikisht për të luajtur.

“Beckhami nuk do të luajë, por do të qëndrojë në Paris për t’u stërvitur”.

“Nevojitet edhe një javë tjetër për të përmirësuar gjendjen e tij fizike dhe pastaj do të jetë i gatshëm”, ka deklaruar Ancelotti. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)