0Shares

Mesfushori i PSG-së, David Beckham, ka bërë të ditur se ai mezi po pret të luajë në ‘Classiquen’ e Francës ndërmjet ekipit të tij dhe Olympique de Marseillet.

“Kam luajtur shumë ndeshje të mëdha në karrierën time, ato të tipit Milan-Inter, Real Madrid-Barcelona dhe LA Galaxy-Chivas’.

”Për mua, është shumë emocionuese të jem pjesë e një rivaliteti të ri”, ka thënë Beckham. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)