0Shares

Komuna e Kaçanikut në bashkëpunim më Kompaninë “Bechtel Enka” organizon panairin e punës në Kaçanik.

“Në këtë panair do të prezantohen mundësitë e punësimit të Kompanisë “Bechtel Enka”, kryesisht në sektorin e ndërtimtarisë, inxhinierisë etj. Panairi mbahet sot nga ora 10:00, në shtëpinë e Kulturës “Xheladin Kurtaj” në Kaçanik”, thuhet në njoftimin e Komunës së Kaçanikut. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)