0Shares

Ashtu siç kishte paralajmëruar, ashtu edhe edhe publikoi këngën e re.

Bebe Rexha publikuar këngën më të re, të cilën e ka sjell në bashkëpunim me reperin amerikan Lil Wayne.

“The Way I Are (Dance With Somebody)”, titullohet kënga më e re, të cilën e ka shoqëruar me një video që kryesisht përmban tekstin e projektit muzikor.

Ndryshe, këngëtarja ka pohuar muaj më parë se do të sjell edhe këngë të reja gjatë këtij viti. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)