0Shares

Modeli Corvette është një nga makinat e Chevrolet, që ka pësuar më së shumti ndryshime dhe kur bëhet fjalë për një të re, të gjithë presin diçka unike.

As kësaj radhe nuk janë zhgënjyer entuziastët e kësaj serie, pasi modeli C8 del të ketë pamje shumë të bukur dhe të veçantë, transmeton Telegrafi.

Duke trashëguar shumë nga tipare nga paraardhëset, më së shumti është e bazuar në Chorvette C7, por ka elemente të reja.

Sidoqoftë, pamjet janë të rrjedhura dhe nuk dihet nëse vërtetë kemi të bëjmë me modelin e ri. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)