0Shares

Bayern Munich ka prezantuar fanellat e reja për sezonin e ardhshëm.

Skuadra gjermane nuk është larguar nga ngjyrat tradicionale që është e kuqja, por kësaj radhe do të jetë me të bardhë.

Sezonin e shkuar ishte me të kaltër dhe vija më të gjëra, por vijat e bardha kësaj here janë të ngushta.

Thomas Muller ishte një nga lojtarët që bën këtë prezantim.

Aty ishin edhe Mats Hummels e Xavi Martinez. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)