0Shares

Janë së paku 6 komuna, që deri të dielën konsideroheshin si bastione të PDK-së ose LDK-së.

Por, pas 11 qershorit, Gjilani, Vushtrria, Fushë Kosova, Kaçaniku e Hani i Elezit, nuk mund të konsiderohen të tilla, njofton Klan Kosova.

Shumica e qytetarëve të tyre, votën ia besuan Lëvizjes Vetëvendosje.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)