0Shares

Në Huanqiu të Kinës, aeroplani i mbushur me udhëtarë ishte gati të nisej, por u pengua nga bashkëshortët që rriheshin, në vend se të hynin brenda për të udhëtuar.

Për gjysmë ore, është pritur që ata të përfundojnë, derisa kryesuesi i fluturimit ka kërkuar ndihmën e forcave të rendit dhe iu ka ndualuar hyrjen në bord, transmeton Telegrafi.

Filmimi i postuar më poshtë, tregon disa pjesë nga përleshja e dhunshme, që si motiv ka shkurorëzimin e tyre.

Mësohet se fluturimi është kryer , ndërsa ata janë dërguar në mbajtje dhe iu është caktuar një datë tjetër për udhëtim. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)