0Shares

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, do të publikojë në 26 maj këngën e re, një bashkëpunim me Ed Sheeran.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Rita Ora shprehet se “po ndodh në të vërtetë… Është zyrtare! Your Song, në 26 maj”.

Lajmet e fundit nga Rita Ora Lajmet e fundit nga Rita Ora

Kënga e re, vjen pas këngës së saj të fundit, të publikuar në vitin 2015 “Body On Me”.

Bashkëpunimi me këngëtarin Ed Sheeran është i pari, ndërsa kënga titullohet “Your Song”.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)