0Shares

Presidenti i Komisionit Evropian, Jose Manuel Barroso, të premten do ta zhvillojë një vizitë në Kosovë.

Gjatë vizitës së tij të parë në Kosovë, Barroso do të takohet me presidenten e vendit, Atifete Jahjaga dhe kryeministrin Hashim Thaçi.

Ai gjithashtu do ta vë gurëthemelin e ndërtesës së re komunale të Komunës së Graçanicës. /Zëri/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)