0Shares

Barcelona është e gatshme të bëjë ofertë për portierin e Manchester United, David De Gea.

El Mundo Deportivo shkruan se De Gea është lartë në listën e blerjeve të Barcës, derisa klubi përgatitet të zëvendësojë portierin në largim Victor Valdes në fund të sezonit.

Real Madridi po ashtu është i interesuar në De Gean, edhe pse e kaluara e tij te Atletico e bën më të vështirë një lëvizje të tillë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)