0Shares

Barcelona është duke ringjallur interesimin për mbrojtësin e Chelseat, David Luiz.

Tuttomercatoweb shkruan se Barca është duke përgatitur një kontratë të freskët me kampin e Luiz, për të cilin katalanasit janë të interesuar për më shumës e një vit.

E ardhmja e Luiz te Chelsea duket e mjegullt pas arritjes së menaxherit të ri Rafa Benitez, i cili e ka zhvendosur atë në mesfushë në disa ndeshjet e fundit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)