0Shares

Trajneri i Barcelonës, Tito Vilanova, është i interesuar të sjellë në Nou Camp mbrojtësin e Chelseat, David Luiz.

Drejtori sportiv i Barcës, Andoni Zubizarreta, është në New York këtë javë për të diskutuar planin transferues të verës me trajnerin Vilanova.

A Bola shkruan se ish-mbrojtësi i Benficas, Luiz, është lartë në agjendë, pasi Vilanova është duke kërkuar një mbrojtës të ri të qendrës.

Mesfushorët Javier Mascherano, Sergio Busquets dhe Alexandre Song që të gjithë kanë luajtur në qendër të mbrojtjes këtë sezon dhe Vilanova e sheh Luiz si një zgjidhje ideale të problemeve të tyre. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)