0Shares

Edhe nëse nuk ju pëlqejnë faqet e librave, do të habiteni me instalimin artistik të artisti argjentinas, Pablo Lehmann, të quajtur “Shtëpia e shkruesit”.

Banesa në fjalë është e ndërtuar nga faqet e librave, ndërsa artistit i janë dashur dy vjet për ta përfunduar veprën e tij artistike.

Aty gjendet gjithçka, duke filluar nga tavolina, krevati, vaska për larje, madje edhe vendi për ngrohje. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)