0Shares

Mario Balotelli do të kthehet në qytetin e Milanos. Kjo është e sigurt në rast se shfletojmë tabloidin anglez The Sun, që raporton se sulmuesi italian ka bërë gati valixhet.

Tabloidi britanik, The Sun, ka bërë të ditur se Mario Balotelli ka njoftuar pronarët e shtëpisë që kishte me qera në qytetin e Manchesterit se do të largohet dhe madje i ka bërë gati valixhet.

Sipas pronarëve të shtëpsië të cilët i citon tabloidi, Balotelli u ka thënë se do të kthehet në qytetin e Milanos, por nuk dihet se në cilin prej ekipeve, Interin apo Milanin.

Kujtojmë se Interi ka një klauzolë favorizuese për Mario Balotellin, por edhe Milani është shumë i interesuar për shërbimet e tij, ndërsa mbetet të shihet se ku do të kalojë futbollisti më problematik në botë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)