0Shares

Me rezultat prej 1-0, Atletico Madridi e ka mposhtur Celta de Vigon në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 17-të të La Ligas.

Goli i vetëm në takimin e zhvilluar në Vicente Calderon u shënua në minutën e 77-të nga Adrian.

Pas kësaj fitoreje, Atletico Madridi ngushton në gjashtë diferencën e pikëve me Barcelonën që të shtunën luan ndaj Valladolidit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)