0Shares

Aktori i njohur, Rowan Atkinson, u ka dhënë adhuruesve të tij edhe njëherë karakterin e tij të famshëm ‘Mr Bean’.

Këtë e ka bërë gjatë premierës së filmit të tij të fundit i cili u lansua vetëm në Kinë, njofton Klan Kosova.

Mr Bean është karakteri më i famshëm që ka portretizuar Atkinson në karrierën e tij

Komiku 62 vjeçar vendosi që të ringjallë edhe njëherë karakterin e tij për audiencën e fortë kineze, që nga divorci që pati me gruan e tij prej 24 vjetësh.

Filmi i quajtur “Top Funny Comedian” pritet të jetë tejet fitimprurës, pasi ”Mr Bean’s Holiday” i realizuar në vitin 2007, vetëm në Kinë, pati të ardhura bruto më shumë se 2.4 milionë funte.

Mr Bean, i cili mendohet të ketë pasuri prej 70 milionë funte, doli në skenë për të performuar rolin e tij prej një memeci që praktikisht ka gjuhë të çuditshme.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)