0Shares

Komuna e Rahovecit po vazhdon me investime në përmirësimin e infrastrukturës rrugore.

Në kuadër të këtyre investimeve, kanë përfunduar punimet në asfaltimin e dy rrugëve “Skënder Rexhepi “ dhe “Gëzim Hamza-Piktori”, në qytetin e Rahovecit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)