0Shares

Mesfushori spanjoll, Mikel Arteta, ka pranuar se ekipi i tij nuk ka luajtur mirë ndaj Bayernit të Munichut në ndeshjen e zhvilluar në Emirates një natë më parë.

“Ne jemi të zhgënjyer me rezultatin”.

“Mendoj se për Bayernin është rezultat i mirë, por jo për ne. Ne bëmë disa gabime që na kushtuan me lojë. Ky ishte dallimi”, është shprehur Arteta.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)