0Shares

Që prej shfaqjes së saj në showbizin shqiptar, në rolin e Xhesikës tek seriali “o Sa Mirë”, Arta Nitaj ka tunduar mediet rozë dhe rrjetet sociale.

U përfol për lidhjen dhe ndarjen e saj me djalin e Hashim Thaqit, gjë që nuk u pohua po as nuk u mohua nga dyshja.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto) Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto)

Tani ajo shfaqet në Zone Club në Prishtinë në krahët e fituesit të Big Brother, Vesel Kurtishaj.

A kanë nisur diçka në horizont ata, apo thjesht miqësi? Kjo ende nuk dihet… /Telegrafi/

Zone Club

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)