0Shares

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, akoma shpreson që ta huazojë sulmuesin francez Thierry Henry.

35-vjeçari është futbollist i New York Red Bulls, por trajneri shpreson ta huazojë për të dytën herë legjendën e Topçinjve.

“Nuk e kam humbur interesimin për të. Mirëpo, nuk kam folur me të gjithë rreth tij”, ka thënë Wenger. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)