0Shares

Arsenali është duke u përfolur për një transferim befasues të mbrojtësit të Barcelonës, Daniel Alves.

Braziliani 29-vjeçar mund të largohet nga Camp Nou këtë verë pasi nuk e ka bindur trajnerin Tito Vilanova me paraqitjet e tij këtë sezon.

AS shkruan se menaxheri i Topçinjve, Arsene Wenger, do të pëlqente të nënshkruajë me Alves si zëvendësim për Bacary Sagna, i cili pritet t’i bashkohet PSG-së.

Wenger e ka udhëzuar drejtorin sportiv Steve Rowley të gjejë një mbrojtës të djathtë me përvojë për të zëvendësuar Sagnan dhe Alves shihet si një zgjidhje e përkryer. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)