0Shares

Policia e Kosovës njoftoi se ka arrestuar një person i cili pas përfundimit të një ndeshjeje hendbolli në Pejë nuk i ka përfillë urdhrat e zyrtarëve të Policisë.

Ngjarja ka ndodhur të shtunën në mbrëmje në rrugën “UÇK” në Pejë.

I arrestuari nuk i ka përfillë urdhrat e zyrtarëve të Policisë që të shpërndahen, me ç’ rast ka sulmuar fizikisht viktimën, zyrtarin policor, duke i shkaktuar lëndime trupore.

I dyshuari gjatë arrestimit ka kanosur zyrtarët e PK-së. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa me urdhër të Prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)