0Shares

Policia ka arritur të arrestojë një të kërkuar, i cili ka qenë i dënuar me 10 vjet burg pasi tentoi dy herë të digjte me benzinë një familje në Pukë.

I arrestuari është Besim Selmani, i cili u kap në Tiranë, përkatësisht në rrugën “5 maji”, raporton Shekulli. Ai ishte shpallur që në vitin 2010 në kërkim, ndërsa policia e Pukës kishte dy muaj që ishte vënë nën ndjekjen e tij. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)