0Shares

Mbrëmjen e djeshme në Korçë, dy persona janë arrestuar nga forcat e rendit, pasi kanë tentuar të merrnin peng një qytetar.

Policia me këtë rast ka arrestuar shtetasit, Ermal Gora, 34 vjeç, banues në fshatin e Libofshit dhe Lulzim Jazerxhiu, 45 vjeç, banues në Tiranë.

Të arrestuarit morën me dhunë furgonin me targa AA FD të 31-vjeçarit, Izet Sulejmani, banues në Maliq dhe e detyruan atë t’i transportonte në Tiranë.

Menjëherë pasi u vu në dijeni të ngjarjes, policia e Korçës mundësoi ndalimin e automjetit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)