0Shares

Për ata që janë duke kërkuar paqen dhe qetësinë, teksa urrejnë të kenë njerëz krah tyre, kjo ndoshta është zgjidhje e përkryer, një shtëpi, një pemë dhe pak metra katrorë tokë, rrethuar nga uji.

Kjo ëndërr mund të realizohet në arkipelagun e njëmijë ishujve që ndodhen në kufirin natyror ndërmjet Kanadasë dhe SHBA-ve.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)