0Shares

Prezantuesja e njohur, Arbana Osmani, e ka orientuar vëmendjen e saj në fushën e gatimit.

Në një fotografi të publikuar nga Bluetooth, moderatorja e Top-Channel shihet duke mbajtur fli të gatuar në saç.

Mësohet se pasioni për gatimin pritet të bëhet edhe pjesë së profesionit të Arbanës, pasi thuhet se ajo së shpejti do të jetë prezantuese e një emisioni që ka në qendër gatimin. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)