0Shares

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj, nuk po merret shumë me muzikë.

Por, ajo merret shumë me rrjetet sociale dhe me fitnes, ku ka realizuar figurën e jashtëzakonshmë trupore.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video) Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video)

Ajo në rrjetin social InstaStory ka publikuar fotografi në bikini ku shfaq trupin tej mase joshës.

Anxhelina krahas bukurisë kështu tregon se zotëron linja të bujshme trupore.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)