0Shares

Anne Hathaway e ka lëvduar publikisht bashkëshortin e saj, Adam Schulman, duke thënë se ai është njeri i mirë dhe tejet inteligjent.

Aktorja e cila ka qenë e nominuar për çmimin Oscar, u martua me aktorin Schulman më 31 shtator të këtij viti.
“Ai është njeri i mirë. Ai është tejet inteligjent. Ai dashuron pa frikë. Besimi i tij është i bukur. Ai është miku im më i mirë. Unë e dua atë, unë ndjej se kam bashkëshortin më të mirë në botë”, ka thënë Hathaway.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)