0Shares

Aktorja Jennifer Aniston e ka ndryshuar imazhin për nevojat e filmit të ri, “Untitled Elmore Leonard Project”.

43-vjeçarja është bërë bionde, gjë që e ka freskuar dukjen e saj.

Siç transmeton revista People, në filmin e ri, ajo luan krahas Isla Fisher, John Hawkes, Tim Robbins e Will Forte. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)