0Shares

Strategu italian, Carlo Ancelotti, është shprehur shumë i kënaqur pas fitores prej 3-0 të Paris Saint-Germain kundër Brestit në Ligue 1.

“Ky rezultat më jep kënaqësi të madhe. Ne e mbyllëm vitin mirë”.

“Nuk ishte një ndeshje e lehtë, sidomos për faktin se fusha nuk ishte në një gjendje të mirë. Përkundrazi, paraqitja jonë ishte mbresëlënëse”.

“Luajtëm më vetëbesim dhe me qëndrimin e duhur. Viti përfundoi mirë”, ka pohuar Ancelotti. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)