0Shares

Trajneri i Paris Saint-Germain, Carlo Ancelotti, është shprehur i zhgënjyer me Javier Pastoren pas humbjes prej 2-1 nga Nice.

Mesfushori argjentinas nuk po luan siç është pritur te klubi francez, ndërsa është duke u spekuluar se mund të largohet në janar.

“Pastore më ka zhgënjyer me paraqitjet e tij, por unë pres që edhe ai të jetë i zhgënjyer me mënyrën si po luan”, ka thënë strategu italian në një konferencë për media. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)