0Shares

Trajneri i Paris Saint-Germain, Carlo Ancelotti, është i kënaqur me reagimin e Javier Pastores në ndeshjet e fundit.

Argjentinasi nuk e filloi siç pritej sezonin në Parc de Princes, madje u përhapën spekulime për largimin e tij.

Mirëpo, pas kritikave të strategut italian, 23-vjeçari reagoi në mënyrë të duhur për të luajtur mirë dhe për të kthyer vetëbesimin.

“Ai e ka ndryshuar qëndrimin. Ka rikthyer vetëbesimin dhe kjo i ka ndihmuar”.

“Ndoshta pozita e tij e re i ka dhënë ndjenjën e lirisë. Ai ka luajtur në dy ndeshjet e fundit dhe ka bërë shumë mirë”, ka thënë Acelotti për RMCsport. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)