0Shares

Trajneri i Milanit, Massimiliano Allegri, thotë se Rossonerët nuk kanë asgjë për të humbur dhe dëshirojnë të lënë prapa startin e keq të sezonit.

“Jam i sigurtë se do të kemi një pjesë të dytë të mirë të sezonit. Ne jemi prapa në tabelë dhe nuk kemi asgjë për të humbur”.

“Do të jetë fundamentale që ne të mposhtim Sienën kur të rifillojë kampionati dhe duhet të kemi 30 pikë në gjysmë të sezonit”.

“Ne e dimë se nuk mund të ngritemi në maje për një muaj dhe ne e dimë këtë, por kemi disa ndeshje të rëndësishme deri në shkurt që duhet t’i fitojmë”, ka deklaruar Allegri. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)