0Shares

Trajneri i Milanit, Massimiliano Allegri, thotë se ata do të kërkojnë ta fitojnë trofeun e Kupës së Italisë këtë sezon.

Rossonerët sonte do të përballen me Regginan në kërkim të një vendi për në çerekfinale të Kupës dhe 45-vjeçari thotë se skuadra e tij synon ta fitojë këtë garë.

“Për ne është e rëndësishme të shkojmë sa më larg që mundemi në Kupën e Italisë. Në rundet e para askush nuk kujdeset aq shumë. Por nëse e fitoni, emri juaj mbetet në analet e historisë”, ka thënë Allegri. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)