0Shares

Trajneri i Milanit, Massimiliano Allegri, ka besim të plotë në skuadrën e tij.

Është pritur që Rossonerët do të jenë shumë aktivë në afatin kalimtar të janarit, por deri më tani ata kanë siguruar vetëm shërbimet e mbrojtësit Cristian Zaccardo dhe kanë siguruar gjysmën e të drejtave ekonomike të Kevin Constant nga Genoa.

“Jam i lumtur me lojtarët që i kam, sepse i shoh duke përparuar çdo ditë – si individë dhe si ekip”.

“Klubi është i informuar për mendimin tim rreth lojtarëve që i kemi në skuadër dhe do të shohim se çfarë do të ndodhë deri në fund të muajit”, ka thënë Allegri në një konferencë për shtyp. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)