0Shares

Trajneri i Milanit, Massimiliano Allegri, i ka bërë thirrje sulmuesit Stephan El Shaarawy që të mos fiksohet pas golave, pasi ai do të kthehet shpejt në listën e realizatorëve.

“Stephan është ende i ri dhe ai nuk duhet që të jetë i fiksuar pas golave. Klubi ka zgjedhur që të punojë me të rinjt, me përkrahjen e lojtarëve si Kaka”.

“Unë kam kontratë me Milanin, nuk kam arsye të largohet, kam raport të shkëlqyer me Berlusconin dhe jam tejet i përqëndruar te Milani”, është shprehur Allegri. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)