0Shares

Mbrojtësi i Real Madridit, Raul Albiol, dëshiron që ylli i klubit, Cristiano Ronaldo, të qëndrojë në Santiago Bernabeu.

Ronaldo po flitet se nuk do ta rinovojë kontratën me Real Madridin, ndërsa është Albiol ai që nuk e dëshiron portugezin jashtë klubit.

“Unë nuk e di nëse ai do ta rinovojë kontratën, por Cristiano Ronaldo është më i miri në botë. Dhe ne duam që ai të jetë me ne për një kohë të gjatë”, ka theksuar Albiol. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)