0Shares

Pas një konkurrence të madhe në përzgjedhje, shfaqja “Aktori në kuti” kthehet me një nga çmimet e Forumit Ndërkombëtar të Monodramave në Botë.

Çmimi Special iu nda aktorit, autorit dhe regjisorit të shfaqjes, Mentor Zymberaj, në Festivalin Ndërkombëtar të Monodramës THESPIS në Kiel të Gjermanisë

Ky është çmimi i 15 që ka kjo shfaqje ka fituar në festivalet ndërkombëtare. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)