0Shares

Andrew Garfield nuk pushon së krijuari skena të papritura në shout televizive.

Ai në ceremoninë e ndarjes së çmimeve në Golden Globes, duke u përpjekur që të tërheq vëmendjes prej fituesit Ryan Gosling, puthi një tjetër koleg – Ryan Reynoldsin.

Por kjo nuk ishte puthja e tij e fundit pasi që sërish tronditi publikun, transmeton Telegrafi.

Ai ka puthur moderatorin e emisionit “The Late Show with Stephen Colbert” të Stephen Colbert.

Natyrisht, kjo e gjitha në suaza të miqësisë pasi aktori me kohë ka treguar se nuk është homoseksual, por as biseksual. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)