0Shares

Njëri nga organizatorët e protestave të dhunshme të 27 prillit, Boban Ilievski – Betmen, ka njoftuar se është aksidentuar rëndë mbrëmjen e djeshme, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Në rrjetin e tij në Facebook, Ilievski sqaron se automjeti i tij është goditur nga mbrapa, por vetë ka arritur që të mos lëndohet./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)