0Shares

Një aksident komunikacioni në orët e mrëmjes ka ndodhur në afërsi të Klinës, kur një veturë është goditur nga treni.

Në këtë kasident, sipas njoftimeve, disa persona janë lënduar, por që raportohet se janë jashtë rrezikut për jetë.

Në vendin e ngjarjes ka dalë edhe policia për të hetuar shkaqet e aksidentit, shkruan lajmi.net.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)