0Shares

Një aksident i rëndë në orët e mesditës ka ndodhur në Fushë Kosovë, ndërsa raportohet edhe për të lënduar.

Një veturë e tipit Golf 5+ është rrokullisur, ndërsa raportohet edhe për të lënduar.

Në vendngjarje është parë edhe ambulanca.

Zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti konfirmoi për Telegrafin se aksidenti është raportuar rreth orës 13:25 minuta, ndërsa në aksident janë përfshirë dy makina.

Ajo tha se ka të lënduar, por ende nuk dihet numri i saktë i personave të lënduar.

/Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)