0Shares

Sot rreth orës 11:00, në rrugën Prishtinë-Pejë, në udhëkryqin për në Vitomiricë-Rozhajë, ka ndodhur një aksident komunikacionin, në të cilin janë përfshirë një autoambulancë dhe tri vetura të tjera.

Sipas policisë së Kosovës, e cila ka dal në vendin e ngjarjes, në këtë aksident ka një të lënduar lehtë, ndërsa dëmet materiale janë të konsiderueshme. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)