0Shares

Real Madridi është duke kërkuar fonde për ta rikthyer në Spanjë sulmuesin e Manchester Cityt, Sergio Aguero.

El Confidencial shkruan se ish-ylli i Atletico Madrid nuk është i rehatshëm te City dhe kërkon një rikthim në Spanjë në fund të sezonit.

Kampi i Agueros ka bërë kontakte me Realin për t’ia shprehur dëshiron e argjentinasit për të veshur fanellën e bardhë gjatë verës. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)