0Shares

Afërdita Dreshaj ditë më parë ka qëndruar në Stamboll, e ftuar nga këngëtari turk Bulent Serttas për tu shfaqur në projektin e tij më të ri.

Në videoklipin e këngës "Ikimizde Bilemedik" të publikuar të dielën, Afërdita shfaqet si protagoniste.

Vizita e saj në Turqi tërhoqi vëmendje të madhe mediave, duke iu referuar si e "dashura kosovare" e Leonardo Di Caprios.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)